Teslimat Şartları

TESLİMAT ŞARTLARI

KARGO;
Satın almış olduğunuz tüm ürünler,Karşıdan Ödeme (Teslimatta siparisi veren veya teslim alan öder) şartı ile gönderilmektedir.Ürünlerimizdeki ağırlık miktarı çok değişken olabileceği için fiyatlandırma konusunda çeşitli sorunlar doğmaktadır.Kendi istediğiniz bir kargo firmasıyla ürünleri sizlere ulaştırıyoruz. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarını tercih ederseniz gonderi bedelinden %20 daha uygun odeme yapabilirsiniz.

TESLİM BÖLGELERİ;
Türkiye sınırları içinde bulunan tüm il merkezleri ve teslimat bölgeleri kısmında belirtilen tüm ilçe, belde ve köylere gönderi yapmaktayız. (Yurtdışı, KKTC ve diğer adalara yapılacak gönderiler için Müşteri Hizmetleri Temsilcimizle irtibat kurunuz.)

TESLİM SÜRESİ;
Siparişinizi takiben kredi kartınızın banka tarafından onaylandığına dair bilginin size ulaşması ile birlikte teslim süreci başlamaktadır. İstanbul içi teslimatlar mümkünse 3 iş günü içinde , Diğer illere ise anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığı ile en uzak bölgeye 7 iş gününü aşmamak üzere teslim süreleri bölümünde belirtilen süre içerisinde ulaştırılmaktadır.

SİPARİŞ/TESLİMAT TAKİBİ;
Tüm sipariş ve teslimat aşamaları (Küp Reklam ve Yapı Ürünleri Tic. San. Ltd. Şti.)tarafından bildirilecek olan sipariş numarası ile anlaşmalı olduğumuz kargo firması web sitesinden takip edilebilir. Ayrıca çalışma saatleri içerisinde müşteri hizmetlerimizden yada malzemeci.net@hotmail.com e-mail adresinden sipariş yada teslimat hakkında bilgi alınabilir.

KULLANIM SÖZLEŞMESİ:
Küp Reklam ve Yapı Ürünleri Tic. San. Ltd.Şti. sitede yayınlanan fiyat veya stok durumu yanlışlıklarından oluşabilecek hatalardan dolayı veya kredi kartı kullanımını güvensiz bulduğu durumlarda, ürün bedelini aynen iade etmek kaydıyla verilmiş siparişi tek taraflı olarak iptal etme hakkını saklı tutar.

Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz. 
Üreticiler ve Küp Reklam ve Yapı Ürünleri Tic. San. Ltd.Şti. ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü Küp Reklam ve Yapı Ürünleri Tic. San. Ltd. Şti. (Malzemeci.net) herhangi bir sorumluluk kabul etmez.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.