Hakkımızda

Hakkımızda
 

  İnternet yayın hayatına 2005 yılında başlayan www.malzemeci.net, faaliyetine başladığı 2005 yılında sektörel anlamda Türkiye'nin ilk online satış sitesi olma özelliğine sahiptir.
 

  5 ortaklı bir A.Ş (Anonim Şirketi) olarak kurulan firma 2009 yılı sonunda ortaklar arasında alınan karar ile Mesut UTKU tarafından devralınmıştır. Kısa bir süre sonra Küp Reklam Ve Yapı Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. ile birleşerek faaliyetini devam ettirmektedir.
 

   Sektörde sağlam bir geçmişe sahip olan Küp Reklam ile birleştikten sonra, şirketin mevcut güçlü stok brikimi ve satınalma gücünüde kullanarak müşterilerine daha iyi bir fiyat avantajı sunmaya başlamıştır. Bu gelişmeler doğrultusunda sadece 6 aylık bir süreçte satış hacmini %100 arttırmayı başarmıştır.
 

   Malzemeci.Net olarak gelişen e-ticaret hacminden daha fazla pay almayı hedeflemekteyiz. Bunu başarmanın yolunun kolay anlaşılabilir, kolay ulaşılabilir ve güven veren bir internet sitesinin yanında müşterilerine her türlü konuda doğru bilgi sunup, doğru ürünleri en uygun fiyata ve en kısa sürede ulaştırmak olduğunun bilincindeyiz.

 Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.