web tasarım whatsapp iletişim

Blueback (Billboard Kağıdı) 2,07*200 mt (0.35€ - m2 fiyatı )

Fiyat:
144,90 EUR + KDV
KDV Dahil:
6.433,56 TL
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

BİLLBOARD (BLUEBACK) KAĞIDI NEDİR?

Billboard (Blueback) kağıdı Geniş formatlı baskı makineleri için üretilmiş özel bir kağıttır. Her iki yüzeyi kimyasallarla beslenmiştir. 200 metrelik rulolar halindedir. Dijital baskı makineleriyle kolay uyum sağlar.

 

BİLLBOARD (BLUEBACK) KAĞIDI NERELERDE KULLANILABİLİR?

Ofset ve serigrafi baskı için ideal billboard üzerine yaş ve kuru uygulama, dış mekan dahil tüm poster uygulamalarında kullanılabilir.

Arka yüzeyi mavi olması nedeniyle mükemmel yaş opaklık, yüksek yaş ve kuru kuvveti, mükemmel düzgünlük, iyi baskı ve billboard uygulama özelliği, yüksek derecede beyazlık, opaklık ve sertlik, hava şartlarına ve minimum 6 renkli ışığa mükemmel dayanıklılık, baskı renklerinde yüksek esneklik, en az 4 hafta hava şartlarına dayanım ve alkaliye dayanım mevcuttur.

BİLLBOARD (BLUEBACK) KAĞIDI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Billboard (Blueback) kağıdı özellikleri ile ön plana çıkar. Bunlar şu şekilde sıralanabilir:

1- Yüksek yaş dayanımı,

2- Yüksek yırtılma dayanımı,

3- Yüksek opaklık,

4- İşlenmiş malzeme boyunca uzun elyaf dokusu,

BİLLBOARD (BLUEBACK) KAĞIDI UYGULAMA ALANLARI NERELERDİR?

Açık billboard afişleri, süpermarketler için kapalı posterler ve otobüs durakları Billboard (Blueback) kağıdı uygulama alanları içerisinde sayılabilir.

Arka tarafındaki mavilik sayesinde ıslak veya kuruya yüksek mukavemet göstermekte, eski yapıştırılan posterlerin içeriğinin görünmemesini sağlar ve boyutsal dengeyi mükemmel şekilde sunar. İyi baskı ile yüksek beyazlık, opaklık sağlar, hava ve ışığa karşı mükemmel direnç gösteren afiş kağıdı billboard tabanına mükemmel yapışmayı da garanti eder.

Blueback kağıt, çevreye zararlı olan, radyasyon, kirlilik, yağmur ve aşırı sıcak gibi etkenlere karşı geliştirilmiştir. Üretim aşamasında direnç ve dayanıklılığı arttırıcı kimyasal işlemden geçirilmiştir. Kağıt hamuru olarak klorinsiz ağartılmış yüzde 100 kimyasal selülozdan üretilmiş olup bir yüzeyi çift kat kuşe ile sıvanmıştır ve su bazlı yapışkanla uygulanır.

Diğer Özellikler
Stok Kodu2ODYwNTgwMjY2MQ
MarkaKÜP REKLAM
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.