Filtreleme

Bizi Takip Edin

 


    
Biz Google+'dayız

E-Posta Haber Grubu

Kampanyalardan ve indirimlerden haberdar olmak için haber grubumuza kayıt olun.
E-Posta

Son Haberler

Pleksi Ham Madde Sıkıntısı
Ucuz Pleksi fiyatları ve pleksi çeşitleri sadece burada!
Laminasyon'da Hem İndirim Hem Kampanya
One Way Vision Ürününde Süper Kampanya
Kampanya, İndirim ve Yeniklerimizi Takip Edin
5 Yılı Geride Bıraktık

Hakkımızda

Hakkımızda
 

  İnternet yayın hayatına 2005 yılında başlayan www.malzemeci.net, faaliyetine başladığı 2005 yılında sektörel anlamda Türkiye'nin ilk online satış sitesi olma özelliğine sahiptir.
 

  5 ortaklı bir A.Ş (Anonim Şirketi) olarak kurulan firma 2009 yılı sonunda ortaklar arasında alınan karar ile Mesut UTKU tarafından devralınmıştır. Kısa bir süre sonra Küp Reklam Ve Yapı Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. ile birleşerek faaliyetini devam ettirmektedir.
 

   Sektörde sağlam bir geçmişe sahip olan Küp Reklam ile birleştikten sonra, şirketin mevcut güçlü stok brikimi ve satınalma gücünüde kullanarak müşterilerine daha iyi bir fiyat avantajı sunmaya başlamıştır. Bu gelişmeler doğrultusunda sadece 6 aylık bir süreçte satış hacmini %100 arttırmayı başarmıştır.
 

   Malzemeci.Net olarak gelişen e-ticaret hacminden daha fazla pay almayı hedeflemekteyiz. Bunu başarmanın yolunun kolay anlaşılabilir, kolay ulaşılabilir ve güven veren bir internet sitesinin yanında müşterilerine her türlü konuda doğru bilgi sunup, doğru ürünleri en uygun fiyata ve en kısa sürede ulaştırmak olduğunun bilincindeyiz.

 

Üye Girişi

E-Posta
Şifre

Sepetim

 
 

İncelediğiniz ÜrünlerBu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.